Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Олег Буряк: «Усі ресурси зараз треба спрямувати на підтримку медицини»

Олег Буряк: «Усі ресурси зараз треба спрямувати на підтримку медицини»

Здоров’я та безпека людей мають бути у пріоритеті влади. Так вважає депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк та його колеги за депутатською фракцією

 

На найближчій сесії обласної ради, яка запланована на 2-ге квітня, він має намір винести пропозицію скасувати усі попередні заявки на розподіл  депутатських фондів та спрямувати кошти  на закупівлю обладнання для інфекційних лікарень. 23-го березня Олег Буряк побував у мелітопольському інфекційному стаціонарі, поспілкувався з лікарями та дізнався про потреби медичного закладу, який у разі необхідності, прийматиме хворих на коронавірус.

 Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради): У лікарні 3 апарати ШВЛ, один на ремонті. Я зателефонував у інші лікарні, усього у Мелітополі 7 ШВЛ. Потрібні переносні станції кисневого концентрату. Один коштує 210 тисяч.  Я вирішив відмінити усі заявки шкіл та дитсадків, виділяю зі свого фонду 500 тисяч, мене підтримали колеги. Хочу принести вибачення батькам, викладачам, що не виконаю обіцянки.

 Олег Буряк висловив думку, що у нинішній ситуації усі ресурси слід спрямувати на підтримку медицини.

 Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради): Зараз усі будівництва, ремонти доріг слід заморозити. Експрес-тестів немає, обладнання немає. У нас є днів 10, щоб встигнути».

 Позицію Олега Буряка розділяє  більшість депутатів обласної ради.