Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Тепла погода збиває ціни на тепло

Тепла погода збиває ціни на тепло

Мелітопольців чекає зниження тарифів на тепло за березень. Про це повідомляється на сайті ТОВ «Тепло-Мелітополь»

 

Але ніякої заслуги у цьому ані місцевих чиновників, ані місцевих комунальників немає –  просто НАК «Нафтогаз України» продає газ за нижчою ціною, ніж раніше. Тому і теплопостачальники зобов’язані корегувати тарифи за свої послуги в сторону здешевлення.

Директор ТОВ «Тепло-Мелітополь» Олена Ялсукова, коментуючи цю ситуацію одному з місцевих інтернет-видань заявила, що умовно-змінна частина тарифу для населення буде складати не 1056,24 грн. за Гкал, а  954,67 грн. Тобто у квітні споживачі отримають квитанції за березень зі зниженим тарифом.

Мешканці однокімнатної квартири площею 34,6 м кв заплатять за опалення в березні не 712,13 грн. за Гкал, а 655,55 грн.

Загалом мова йде про зниження тарифу на 10 відсотків у порівнянні з попереднім місяцем. Але все не так однозначно і про це теплокомунальники мовчать. Якщо у лютому сума в платіжці складала, наприклад, одну тисячу гривень, то за логікою зниження ціни на газ на 10 відсотків тариф за березень буде на 100 гривень менше – тобто 900 гривень. Але насправді він повинен бути ще нижчим -  бо у березні через теплу погоду тиждень а то й більше комунальники вдень взагалі припиняли  опалювати житлові приміщення. Тобто загалом мелітопольці вправі очікувати доволі суттєвого зниження сум у платіжках, які їм зовсім скоро надсилатимуть з ТОВ «Тепло-Мелітополь».