Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Ситуація загострюється

Ситуація загострюється

Як і очікувалося, карантин в Україні продовжили. Тепер – до 24 квітня. Більш того, сьогодні на своєму засіданні уряд вирішив на 30 днів ввести на території всієї країни режим надзвичайної ситуації

 

Це не надзвичайний стан, який обмежує конституційну свободу громадян і може прийматися лише шляхом голосування нардепів у Верховній Раді України, але теж дає можливість посилювати певні карантинні заходи, як, наприклад, повне припинення роботи пасажирського транспорту.

Між тим в Україні фіксують все більше випадків захворювань на корона вірус. І навіть у тих регіонах, де до цього було все більш-менш спокійно. Так, сьогодні стало відомо, що відразу п’ять випадків інфікування небезпечним вірусом офіційно підтвердженні в Запорізькій області, один з яких у Мелітополі.

Усі захворілі прибули із-за кордону. Стан запоріжців задовільний – їм не потрібно, принаймні поки що, підключення до апарату штучної вентиляції легенів, а мешканка Мелітополя взагалі йде на одужання і знаходиться вдома на самоізоляції.

Чиновники просять мешканців Запорізької області не піддаватися паніці – за їх словами в регіоні достатньо ресурсів для боротьби з коронавірусом.