Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольці відзначили день Перемоги автопробігом

Мелітопольці відзначили день Перемоги автопробігом

9-е травня – священна дата. Цьогоріч виповнилося 75 років з дня завершення Великої Вітчизняної війни. Ціною перемоги стали життя мільйонів людей. Щороку нащадки переможців вшановують пам'ять загиблих і дякують живим учасникам воєнних подій

 

Цього року, у зв’язку з карантином масових заходів не передбачалося, але багато людей все одно вийшли на вулиці та відзначили День Перемоги. Щоб не порушувати карантинні норми,  у Мелітополі за ініціативи народного депутата України 7-8 скликань Євгена Балицького, замість традиційного параду,  провели автопробіг. До нього долучилися сотні мелітопольців різних поколінь.

У автопробігу, присвяченому 75-річчу з Дня Великої Перемоги, взяли участь понад триста автомобілів. У супроводі поліції вони проїхали центральними вулицями міста, стартувавши від кінотеатру «Перемога». Автомобілі були прикрашені прапорами, квітами, повітряними кульками, лунали пісні воєнних років. Перехожі вітали учасників автопробігу.

Колона із понад трьома сотнями автомобілів проїхала центральним проспектом Мелітополя  до круга на південному виїзді з міста. Потім учасники направилися до меморіалу Братське кладовище, на вулиці Героїв України. Дотримуючись дистанції, люди поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам та пам’ятника скорботній матері. Покласти квіти та вшанувати пам’ять полеглих на Братське кладовище прийшли сотні мелітопольців. Усі – і представники старшого покоління, і молодь - говорили про те, що День Перемоги для них був і лишається однією з  найважливіших дат, бо Велика Вітчизняна війна торкнулася майже кожної сім’ї.

Народний депутат України 7-8 скликань Євген Балицький взяв участь у заході  разом з родиною. Він поклав квіти до пам’ятника та подякував усім – і тим, відзначив цей важливий день вдома, і тим, хто прийшов на Братське кладовище, і тим, хто взяв участь у автопробігу, присвяченому 75річчю Великої Перемоги.

Автопробіг, присвячений 75-річчю Перемоги пройшов організовано, без порушень, за порядком слідкували співробітники поліції.