Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Кирилівка чекає на туриста!

Кирилівка чекає на туриста!

До літа залишилося менше двох тижнів, але через корона вірусну епідемію курортний сезон в Кирилівці навряд чи розпочнеться вчасно

Власники місцевих баз відпочинку та обслуговуючий персонал налаштовані на те, що масово відпочивальники будуть заїжджати лише ближче до початку липня. Багато в чому це залежить від того, коли саме відновлять рух поїздів та міжміських автобусів, адже як показує практика минулих років багато українців приїжджають позасмагати біля моря з  центральних та західних областей нашої країни.
Незважаючи на карантин, кирилівська влада і комунальники роблять все можливе, аби курорт сподобався людям, що приїдуть сюди відпочивати. В центрі селища з’являються нові фотозони з підсвічуванням, встановлені цікаві вказівники вулиць, напрямків та об’єктів відпочинку та інфраструктури.
У свою чергу, аби не втратити свого клієнта, власники баз відпочинку готові адаптувати свій бізнес під вимоги, що диктує епідеміологічна ситуація в Україні і світі. Так, ще 8 травня у відкритому листі-зверненні до селищного голови Кирилівської громади та губернатора Запорізької області підприємці задля нормального та безпечного проведення  курортного сезону пропонують взяти на себе низку зобов’язань з забезпечення охорони здоров’я та безпеки гостей та персоналу на своїх базах відпочинку. Серед них профілактичні заходи, заходи з дезінфекції, з контролю та запобігання розповсюдження інфекційних захворювань, тощо.
Власники баз відпочинку підкреслюють, що в умовах обмеження міжнародних подорожей громадяни нашої країни будуть орієнтовані на внутрішній туристичній ринок України. У той же час вони зазначають, що зрив курортного сезону внаслідок суворих карантинних обмежень створить велику соціальну напругу та призведе до недоотриманням податків до бюджетів всіх рівнів.
На щастя, зараз ситуація з корона вірусом в Україні під контролем, що дозволяє уряду крок за кроком пом’якшувати раніше запроваджені заходи. Повний вихід з карантину очікується наприкінці червня.
А поки що  за відсутністю курортників повними господарями в малолюдній Кириливці себе почувають рибалки, чайки та дельфіни.