Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Чиновники дали зелене світло для торгівлі

Чиновники дали зелене світло для торгівлі

14 травня на позачерговому засіданні Уряд нашої держави ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків

Такі зміни дозволять повне торговельне обслуговування населення, зокрема, через роботу непродовольчих ринків, які працюватимуть за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинов.
Справа у тому, що 4 травня Уряд вніс зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» в частині послаблення карантинних заходів. Зокрема, з 11 травня було дозволено здійснювати торговельну діяльність в супермаркетах, торгово-розважальних комплексах, магазинах.
Але залишалася забороненою торгівля на непродовольчих ринках, які працюють на відкритих просторах, що викликало незадоволення підприємців. Адже вони вже два місяці не мають змоги працювати та годувати свої сім’ї і, як наслідок, платити комунальні послуги та податки.
З метою зниження соціальної напруги та беручи до уваги необхідність розв’язання проблеми підтримки бізнесу в умовах карантину Асоціація міст України просила Уряд на найближчому засіданні прийняти рішення про відновлення роботи непродовольчих ринків шляхом внесення зміни до постанови №211: в абзаці другому підпункту 8 пункту 2 виключити слова «виключно в магазинах, зокрема магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах».
Тож, Уряд взяв до уваги цю пропозицію і робота непродовольчих ринків була відновлена.