Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Запорізький край очолить новий губернатор з новими ідеями та кадрами?

Запорізький край очолить новий губернатор з новими ідеями та кадрами?

Запорізька область чекає на нового губернатора. Замість Віталія Туринка на цю посаду претендує Віталій Боговін. Йому 50 років, він уродженець смт Куйбишево (зараз смт Більмак), займається аграрним бізнесом, у 2019 році намагався стати народним депутатом України від партії «Слуга народу» по мажоритарному округу №78, але програв вибори представнику політичної сили «Опозиційна платформа-За життя»

 

20 травня  Віталій Боговін був запрошений на засідання уряду, де він відповів на декілька запитань.

Цікаво, що офіційно, звільнення Віталія Туринка подається з формулюванням – за погодженням сторін. Але насправді – за погані результати в роботі та корупцію.

Прізвищ підозрюваних в корупції заступників губернатора Запорізької області не прозвучало.

Між тим ще на початку лютого у соціальній мережі Фейсбук на сторінці Інсайди народного депутата. Запорізька область, з’явилася інформація про те, що група народних депутатів – Михайло Крячко, Роман Соха, Сергій Штепа, Марина Нікітіна, Генадій Касай, Артем Кунаєв заявила про те, що не погоджується з діяльністю очільника Запорізької області Віталія Туринка  та його команди і вважає, що їх дії перешкоджають розвитку Запорізького регіону.

Нардепи вважають, що в ОДА продовжують працювати корупційні схеми та рейдерство, не витримується політична гігієна, призначаються нові кон’юктурні посадовці та залишаються на своїх посадах старі.

І першим серед небажаних персон, що дискредитували себе, відзначений і далі цитата
— Іван Ф., колишній депутат обласної ради від фракції БПП, людина, що займала провідну позицію у штабі Петра Порошенка, підтасовувала результати виборів та заробляла на бюджеті міста Мелітополь, тепер керує усіма сумнівними оборудками на обласному рівні; кінець цитати.

Не важко зрозуміти, що мова йде про Івана Федорова, який якраз і є одним із заступників губернатора Запорізької області і входить до команди скандально відомого нардепа Сергія Мінька.


รีวิวเว็บพนัน pantip