Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Іван Федоров поповнить ряди безробітних

Іван Федоров поповнить ряди безробітних

Як ми і припускали в наших попередніх інформаційних випусках, кар’єра мелітопольця Івана Федорова у Запорізькій облдержадміністрації підійшла до свого завершення. Новий голова ОДА Віталій Боговін на своїй сторінці у фейсбук коментуючи найбільш одіозних чиновників часів свого попередника Віталія Туринка висловився і про Івана Федорова

 

Нагадаємо, влітку минулого року тоді ще заступника міського голови Мелітополя Івана Федорова урочисто з квітами та сльозами на очах на сесії міської ради відправляли на підвищення до Київа підіймати столичну  транспортну інфраструктуру. Призначення Івана Федорова на посаду Директора транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації викликало справжній подив у багатьох мелітопольців. Людину, яка провалила проект  із впровадження муніципального транспорту на рівні такого невеликого міста як Мелітополь, з якогось дива поставили керувати цим же напрямком у столиці. Адже всі пам’ятають слова Івана Федорова, який чітко озвучив дату історичного прориву у сфері мелітопольських пасажироперевезень – до 1 серпня 2018 року. Цю захопливу новину тоді підхопили усі ЗМІ, а особливо підконтрольні владі, зокрема муніципальний телеканал ТВМ.

Але довго Іван Федоров у столиці не затримався. 20 жовтня на сайті уряду з’явилася інформація про те, що чиновника призначили першим заступником Запорізької ОДА. Робота на цій посаді періодично супроводжувалась корупційними скандалами. 

Так, на початку лютого  у соціальній мережі Фейсбук на сторінці Інсайди народного депутата. Запорізька область, з’явилася інформація про те, що група народних депутатів – Михайло Крячко, Роман Соха, Сергій Штепа, Марина Нікітіна, Генадій Касай, Артем Кунаєв заявила про те, що не погоджується з діяльністю очільника Запорізької області Віталія Туринка  та його команди і вважає, що їх дії перешкоджають розвитку Запорізького регіону.

Нардепи вважають, що в ОДА продовжують працювати корупційні схеми та рейдерство, не витримується політична гігієна, призначаються нові кон’юктурні посадовці та залишаються на своїх посадах старі.

І першим серед небажаних персон, що дискредитували себе, відзначений і далі цитата
— Іван Ф., колишній депутат обласної ради від фракції БПП, людина, що займала провідну позицію у штабі Петра Порошенка, підтасовувала результати виборів та заробляла на бюджеті міста Мелітополь, тепер керує усіма сумнівними оборудками на обласному рівні; кінець цитати.

І ось, схоже, Іван Федоров став занадто токсичною особистістю, щоб тримати його біля себе. Новий голова Запорізької ОДА Віталій Боговін заявив, що з ним буде працювати зовсім нова, креативна команда.