Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Комп’ютеризація депутатів та медиків

Комп’ютеризація депутатів та медиків

Мелітопольські депутати тепер будуть працювати майже так, як і їх колеги у Верховній Раді України. Заступник міського голови Ірина Рудакова на своєму брифінгу розповіла про те, що планується впровадження системи електронного голосування в роботі місцевої ради

 

- За оцінкою експертів електронна система голосування «Єдність» допоможе зробити діяльність органів місцевого самоврядування більш ефективною і прозорою для суспільства. Планується закупівля планшетів для електронного голосування, TV-моніторів і необхідного устаткування для серверної кімнати на суму 1,2 млн. Грн. Проект підтриманий Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), - проінформувала громаду міста чиновниця.

Також мелітопольська влада намагається разом з міжнародними партнерами реалізувати проект з інформатизації та комп'ютеризації медичних установ міста Мелітополя (вторинної ланки).

 На даний момент медичні установи  отримали  всю  партію обладнання та спеціалізованої медичної програми Health24 для забезпечення 124 робочих місць персоналу КУ ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» ММР ЗО і КНП «Мелітопольський міський пологовий будинок».

Також в рамках проекту передбачено три цикли навчання для медичного персоналу: з комп'ютерної грамотності, психології, користуванні системою Health24. У лютому  вже відбулися навчання 105 медичних працівників. Другий цикл планується завершити в червні для 124 медиків. Проведення тренінгів по клієнтоорієнтованості і психології для 75-ти медичних працівників заплановано на липень. А загалом завершити проект планується до 30 серпня цього року,