Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Як селяни водне питання вирішуваали

Як селяни водне питання вирішуваали

Цілий тиждень більше 300-х мешканців села Зарічне Терпінівської сільради через несправність системи централізованого водопостачання, а точніше свердловини, з якої видобувають воду, сиділи без цілющої вологи. Місцеві чиновники запевняли, що незручності доведеться терпіти недовго, але після того, як всі терміни обіцянок спливли, а вода в кранах так і не з’явилася, люди взяли ініціативу у свої руки

Віктор Клочко (депутат Терпінівської сільради) Была сходка жителей. Было решено переподключить систему на скважину предпринимателя Чернова.

Цікаво, що голова сільради Наталя Овсянікова на зустріч з мешканцями села Зарічне так і не з’явилася, хоча її туди запрошували. Але тільки-но керівництво дізналося, що систему водопостачання підключили до іншої свердловини, на адресу ініціаторів такого нестандартного рішення пішли погрози про можливі звернення до правоохоронців та СБУ. І це при тому, що у підприємця є всі документи, що вода  з його свердловини цілком придатна навіть для приготування їжі і він погодився безкоштовно надавати її до того часу своїм односільчанам, поки не запрацює головна свердловина.

Але тут є величезна проблема. За словами мешканців Зарічного виявляється, через дії працівників терпінівського КП «Добробут», які не так давно встановили на свердловину значно потужніший насос, ніж необхідно за технічними нормами, її замулило і тепер для того, аби все полагодити потрібні величезні гроші та декілька місяців. Увесь цей час селяни мали б сидіти без води.

Віктор Клочко (депутат Терпінівської сільради) Только выделение денег растянулось бы на месяцы.

Між тим, представники ініціативної групи пропонують за ті ж самі гроші (мова йде про 150 тисяч гривень) не чистити стару свердловину, а пробурити нову – не таку глибоку, але теж з якісною водою.