Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Политика  \\ На «підрядному» манежі все ті ж фірми

На «підрядному» манежі все ті ж фірми

Мелітопольських чиновників, схоже, не лякає заплямована репутація фірм-підрядників, що виконують ремонти на тих чи інших об’єктах міської інфраструктури. Головне, щоб бюджетні гроші йшли своїм людям, або близьким до них парнтерам.

 

Так, стало відомо,  що мелітопольську школу №7 за 5.188.000 грн буде ремонтувати ТОВ "Мелсіті". Підрядник зобов'язується виконати всі роботи до 31 грудня 2021 року.

Варто відзначити, що раніше приватна фірма «Мелсіті» фігурувала в справі про розкрадання бюджетних коштів, виділених для виконання робіт на території зони відчуження ЧАЕС. Так, зазначена фірма входила до складу підконтрольних підозрюваній особі суб'єктів підприємницької діяльності, які надають незаконні послуги третім особам по формуванню податкового кредиту.

Крім того, ТОВ "Мелсіті" була основним підрядником з виконання будівельних робіт в мелітопольської, так званої "Лікарні майбутнього", яку перший же злива затопила з даху до першого поверху. За словами очевидців і пацієнтів, хворих довелося терміново евакуювати, а лікарі самотужки ліквідовували наслідки природної стихії.  Ремонт, на який витрачено понад мільйон доларів пішов нанівець.

Єдиним конкурентом фірми на тендері по ремонту школи була приватна фірма ТОВ "Аквілон 99".

За інформацією журналістів порталу «Наші гроші Запоріжжя», ТОВ "Мелсіті" належить Володимиру Новосельцеву. Ця фірма на іншому тендері вказувала, що орендує техніку у виробничого кооперативу "Темп". Співвласником останнього є Сергій Біловол - депутат Мелітопольської міськради від партії "БПП" Солідарність ".

Примітно, що ТОВ «Мелсіті» вказувало на інших тендерах, що орендує техніку у ПП «АБЗ», пов'язаного з ПП «Рума-М». І саме з цими підприємствами «Мелсіті» конкурувало на кількох тендерах.