Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Политика  \\ Влада має бути в руках народу

Влада має бути в руках народу

Народний депутат України Володимир Крейденко приїхав до свого рідного Мелітополя, аби відкрити в місті школу ЗЕдепутата.

 

 

За її допомогою обранець має намір сформувати місцеву команду партії «Слуга народу». Прості мелітопольці та мешканці району, які хочуть змінити життя нашого регіону на краще, тепер зможуть реалізувати свій потенціал під прапором правлячої політичної сили.

 

Перший і головний іспит для сьогоднішніх учнів школи ЗЕдепутата (а це підприємці, студенти, вчителі, пенсіонери) – майбутні вибори на місцях, які повинні відбутися в жовтні цього року. Володимир Крейденко каже, що партія «Слуга народу» впевнена у своїй перемозі.

 

Яскравим прикладом дій нинішньої провладної команди в Мелітополі, яка допрацьовує останні місяці, може слугувати ситуація з так званою «Лікарнею майбутнього». Розпіарений колишнім міським головою а зараз народним депутатом Сергієм Міньком та підконтрольними йому чиновникам медичний заклад, на ремонт якого було витрачено більше мільйона доларів, буквально потонув під час першого сильного дощу. 

Володимир Крейденко (народний депутат України)

Прокоментував обранець і найбільш резонансне в останній час для городян питання щодо закриття Мелітопольського протитуберкульозного диспансеру. Володимир Крейденко заспокоює – цей заклад буде працювати.

Володимир Крейденко (народний депутат України)