Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Вознесенка = мітинг

Вознесенка = мітинг

Сьогодні у Вознесенці знову мітингували. Мешканці села вийшли проти свого керівника – сільського голови Ольги Гарабажіу

 

Їй закидають занепад інфраструктури цього населеного пункту, земельну корупцію, привласнення об’єктів, що належать громаді. Особливо людей обурила інформація про те, що приміщення місцевої амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Ольга Гарабажіу примудрилася здати в оренду своїй доньці за 1 гривню на рік.

Пенсіонерка Лідія Павлівна каже, що їй без причини відмовили у медичній допомозі в місцевій амбулаторії. Люді підозрюють, що таким чином на пацієнтах економляться гроші, які потім йдуть у бюджет родини Гарабажіу.

Цікаво, що б на це відповіли у Національній службі здоров’я України,з яким вознесенський медичний заклад уклав прямий  договір на декілька мільйонів гривен щорічно. Аби отримувати такі величезні гроші  місцева амбулаторія зобов’язалася на високому рівні обслуговувати місцевих мешканців, і, якщо брати до уваги слова пенсіонерки, вона свої функції в повній мірі не виконує.

Доречі, сама Олга Гарабажіу до селян так і не вийшла, хоча перебувала в той час на своєму робочому місці в декількох десятків метрів від мітингу. Не прийшли на акцію і деякі місцеві депутати, яких запрошували аби вони виступили перед людьми.