Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольських депутатів оточили поліцейські

Мелітопольських депутатів оточили поліцейські

Чергове шоу від мелітопольських можновладців. Місцеві чиновники та депутати, які входять до команди Мінько-Федоров , вирішили провести чергову сесію міської ради в оточені поліцейських

 

Як пояснив головуючий на цьому заході Роман Романов, це було зроблено, аби убезпечити присутніх у залі обранців від провокацій. Яких – невідомо. Можна лише здогадуватися, що представники влади  чудово знайомі з настроями мелітопольців щодо так званих  пакетних голосувань на сесіях у тому числі  з фінансових, земельних питань тощо, тому побоюються людського гніву.  Поліцейські не тільки оточили міську раду, а й були присутніми в сесійній залі, а на вулиці, де розміщується головна будівля міста з ранку розпочали роботу комунальники, які цілком випадково перегородили своєю технікою дорогу. Доречі, нардеп Сергій Мінько, який  полюбляє особисто бути присутнім на сесіях Мелітопольської міської ради цього разу там не з’явився.

Саме засідання чергової 58 сесії міської ради відбулося швидко та без очікуваних присутніми у залі  провокацій. Депутати, контрольовані дуетом Мінько-Федоров сумлінно виконали свою роботу і  за традицією пакетом, без обговорення та роз’яснень,  проголосували за всі питання порядку денного. А це -14 пунктів. Серед найбільш важливого – під тиском медиків, громади та ЗМІ  обранці таки спромоглися знайти в мільярдному бюджеті міста трохи більше мільйона гривень на потреби Мелітопольського протитуберкульозного диспансеру, аби він працював і далі.