Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Бізнес Федорових «тримається на плаву»

Бізнес Федорових «тримається на плаву»

Фірми з орбіти заступника голови Запорізької ОДА Івана Федорова продовжують отримувати в нашому регіоні вигідні підряди

 

Так, КНП "Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" Мелітопольської міськради замовило ПП "Центр комп'ютерної томографії" послуги для пацієнтів з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу, вартістю 343 тис грн. Відповідна інформація розміщена на  інтернет-ресурсі Рrozorro.

Нагадаємо, приватною фірмою "Центр комп'ютерної томографії" володіють Сергій і Наталія Федорови. Це батьки одного з головних чиновників у області Івана Федорова, який раніше був заступником міського голови Мелітополя і зараз є депутатом Запорізької облради, куди обирався від БПП (нині «Солідарність»).

Доречі, Іван Федоров  свого часу і сам був директором і співвласником ТОВ «Центр комп'ютерної томографії». Зараз він щорічно декларує отримання доходу у вигляді роялті (в 2018 році, наприклад, 300 тис. Грн). Також чиновник володіє торговою маркою «Інмедіко». Під цим брендом надають послуги томографії на території обласної клінічної лікарні.

У цьому році фірма без конкурсу вже отримувала замовлення від центральної лікарні міста Нова Каховка вартістю 199 тис. грн і від лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги Мелітопольської міськради вартістю 110 тис. Грн.

А найбільш ласий шматок приватна фірма Федорових у цьому році отримала від КУ “Запорізька обласна клінічна лікарня”, яке уклало угоду  з ПП “Центр комп’ютерної томографії” на послуги медичної діагностики вартістю 1,01 млн грн.