Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольський олійноекстракційний завод першим в Україні прийняв насіння соняшника нового врожаю

Мелітопольський олійноекстракційний завод першим в Україні прийняв насіння соняшника нового врожаю

Мелітопольський олійноекстракційний завод першим в Україні розпочав прийом насіння соняшника нового врожаю. Цінну сировину спецтранспорт підприємства доставляє від сільгоспвиробників не тільки Запорізької області, а й з інших регіонів нашої країни

Сергій Желєв (засновник групи сільгосппідприємств): «Перше насіння. Це наше золото, це олія, шрот. Це продукція першої необхідності»

Сергій Рудченко (директор ТОВ «Олійноекстракційний завод»): «Якість гарна. Тут і натура є, і олія є. Сподіваємося, що врожай цього року буде більший, ніж торік».

Мелітопольський олійноекстракційний завод є одним з лідерів у переробній галузі півдня України. Засновники підприємства Сергій та Людмила Желєви впевнені, щоб бути конкурентноздатним, треба постійно розвиватися. А тому завод  модернізується,  впроваджує новітні технології, розширює географію поставок та  впевнено крокує вперед.  От і зараз на підприємстві триває масштабна модернізація, вона дозволить збільшити обсяг виробництва продукції більше, ніж удвічі. Збільшення потужності буде вигідне і підприємству, і сільгоспвиробникам, і міському бюджету, який отримує податки.

Сергій Желєв (засновник групи сільгосппідприємств): «Коли починали працювати, було 200 тин, зараз плануємо до тисячі. Вітаю з цим святом сподіваюсь, усе як по маслу».

Наразі вже проведена модернізація цеху рафінації й дезодорації, закуплено обладнання у пресовий цех. Йде підготовка до будівництва нового потужного екстракційного цеху. Підприємство розвивається і створює нові робочі місця.

Людмила Желєва (співзасновник ТОВ «Мелітопольський олійноекстракційний завод»): «У зв’язку з реконструкцією у нас збільшується кількість робочих місць».

За традицією, сировину нового врожаю освятили. Мелітопольський олійноекстракційний завод готовий активно працювати у новому сезоні. Керівництво підприємства, яке є одним з найбільших платників податків, подякувало міській владі за підтримку та висловило сподівання, що найближчим часом буде відремонтований під’їзний шлях до заводу, а саме – дорога на вулиці Гетьмана Сагайдачного.