Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Агітація «на халяву»

Агітація «на халяву»

Команда Мінька почала готуватися до місцевих виборів. Відбувається все це за чужий рахунок, як взагалі-то традиційно полюбляють щось робити і народний депутат, і його найближчий однодумець Іван Федоров

 

Так, 21 серпня посеред білого дня один з депутатів Мелітопольської міської ради зафіксував на відео, як комунальники вивантажували з комунальної техніки до комунальної установи, а саме бібліотеки імені Лермонтова, агітаційну продукцію. Не важко здогадатися, про кого там надруковані хвалебні оди.

Звичайно, кожен з потенційних кандидатів у міські голови чи в депутати місцевої ради може хоч за рік до виборчого процесу за свої кошти друкувати агітацію і насолоджуватись цим процесом. Головне – щоб фінансів вистачило. Але у даному випадку задіяна комунальна установа, яка утримується за бюджетні кошти, комунальна техніка, яка закуплена за бюджетні гривні, та комунальні робітники, які отримують зарплатню з бюджету. То чому вони мусять обслуговувати якусь приватну особу за рахунок платників податків. У цьому випадку або мелітопольські можновладці вже настільки бідні (у що віриться насилу), або вони настільки безсовісні, що в  черговий раз дозволяють собі запускати руку до місцевої казни.