Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Рекордна кількість смертей за добу: «короновірусні» цифри лякають

Рекордна кількість смертей за добу: «короновірусні» цифри лякають

Станом на ранок 27 серпня, в Україні було зафіксовано 1974 випадків коронавирусу, при цьому 763 людини одужали. 49 хворих померло - це рекорд за весь час пандемії в Україні. Найбільше нових випадків за добу зафіксували в Києві, Харківській та Львівській областях

 

Всього за минулу добу в Запорізькій області зареєстровано 15 нових випадків COVID-19, в Мелітополі захворіло 5 осіб. На лікуванні знаходиться 82 мелітопольців з COVID-19 (з них 5 дітей):

- 15 жителів міста лікуються в інфекційному стаціонарі,

- 67 хворих, з них 5 дітей - на амбулаторному лікуванні.

Одужали ще 7 мелітопольців. Так на сьогодні вже перемогли COVID-19 55 мелітопольців, з них 10 дітей.

На жаль, в Мелітополі зареєстрований ще один  летальний випадок: померла 91-річна пацієнтка, яка мала вікові порушення серцево-судинної системи і важкий перебіг хвороби. Нагадаємо, це друга смерть від коронавируса в Мелітополі. Також до сьогоднішнього випадку помер від корона вірусу ще один пацієнт з Мелітопольського району.

Відзначимо, що вчора, 26 серпня, Кабінет Міністрів України прийняв рішення про продовження адаптивного карантину до 31 жовтня. Це рішення передбачає посилення деяких обмежувальних заходів, наприклад, забороняється діяльність підприємств громадського харчування. Також у зв'язку з продовженням карантину святкування 90-річчя Мелітопольського району скасовано. Нагадаємо, раніше анонсувалися масштабні заходи, пов'язані з цією датою. Планувалося, що свято пройде в міському парку. Швидше за все і святкування Дня міста, який мелітопольці відзначають в кінці вересня, також не відбудеться.