Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Як мелітопольські можновладці «економлять» власні кошти на передвиборчій компанії

Як мелітопольські можновладці «економлять» власні кошти на передвиборчій компанії

Мелітопольці, самі того не знаючи, регулярно оплачують піар нардепа Мінька та заступника голови Запорізької ОДА Федорова. Відбувається це за одним і тим же сценарієм

 

Наприклад, на сесії Мелітопольської міськради 30 липня депутати проголосували за збільшення фінансування міської програми «Соціальна підтримка громадян Мелітополя» на 1 мільйон 850 тисяч гривень. Місцеве управління соціального захисту населення терміново проводить тендер по закупівлі продуктових наборів в системі держзакупівель «Prozzoro» на вищезазначену суму. За документами планується закупити 9300 продуктових наборів.

Про те, хто перед виборами у супроводі провладних ЗМІ буде розвозити подарунки ветеранам і учасникам війни напередодні Дня святкування визволення Мелітополя, не важко здогадатися навіть з одного разу. Тим більше що подібні прецеденти  вже були.

Так, перед святкуванням Дня Перемоги в цьому році пропагандисти мелітопольської влади розхвалювали нардепа Мінько і заступника губернатора Федорова за те, що вони вітають міських ветеранів, інвалідів та учасників другої світової  війни продуктовими наборами. На коробках з цими наборами були розміщені бренд Мелітополя і привітання від Федорова із зазначенням його прізвища та ініціалів. Але власних коштів в закупівлю цих наборів і оформлення коробок Федоров не вклав жодної копійки.

А за 10 днів до початку роздачі продуктових наборів на сесії Мелітопольської міської ради 23 квітня було прийнято рішення, яке передбачало збільшення бюджетного фінансування міської програми «Соціальна підтримка громадян Мелітополя». Зокрема, депутати проголосували за виділення з міського бюджету додаткових 1 мільйона 472,5 тисячі на закупівлю 9500 продуктових наборів. Тих самих, на яких потім з’явилося прізвище Федорова.

Цікаво, що договір між ФОП Петров А.С. і управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міськради на поставку 9500 продуктових наборів укладено 25 травня. Тобто, після їх роздачі, що є грубим порушенням тендерного законодавства.

І ось історія з незаконним піаром заступника губернатора Федорова і нардепа Мінько, які не мають жодного відношення до розподілу і витрачання міського бюджету, схоже, повторюється.

Виходить, що дует Мінько-Федоров, використовуючи службові положення, витратили з міського бюджету на свій піар більше трьох мільйонів гривень. І це, зауважимо, тільки два приклади.