Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Кому в Мелітополі Закон не писаний?!

Кому в Мелітополі Закон не писаний?!

Розуміючи, що на одному електораті Петра Порошенка в Мелітополі далеко не заїдеш, Сергій Мінько та його команда почали робити все, аби сподобатися іншій, значно більшій за чисельністю частині городян. І робить це нардеп з порушенням Закону України що, втім, для нього не вперше

 

Так, зараз вулиці Мелітополя заполонила собою зовнішня політична реклама партії Мінько з його ім'ям і прізвищем, причому -  російською мовою. Але ж з 16 січня 2020 року в Україні діє закон, який забороняє рекламу на інших мовах, окрім української.

Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"

Стаття 32. Державна мова у сфері реклами

Пункт 1. Мовою реклами в Україні є державна мова.

Отже, ми бачимо, як народний депутат, який повинен бути взірцем дотримання  всіх державних Законів, за які у тому числі голосує і він сам, насправді їх порушує.

 Не далеко від Сергія Мінька  пішов і його найближчий соратник Іван Федоров. Мало того, що політична реклама останнього виписана не українською мовою, так він ще й в порушення виборчого законодавства почав агітувати за себе раніше дозволеного терміну. Адже передвиборча агітація дозволяється тільки після висування та офіційної реєстрації кандидата на посаду міського голови. А сам процес висування розпочинається з 15 вересня, потім ще декілька днів потрібно на реєстрацію. Отже, Іван Федоров щонайменше на тиждень раніше дозволеного терміну почав нав’язувати мелітопольцям свою кандидатуру.