Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Бенкет під час коронавірусу

Бенкет під час коронавірусу

В Мелітополі відбувся громадський форум, а за своєю суттю, агітаційний захід за участі місцевих можновладців. Городяни, більшу частину з яких примусово зігнали на цю важливу для Мінька та Федорова подію, вимушені були наживо спостерігати справжній бенкет під час чуми, у даному випадку корона вірусу

 

Причому постанова, судячи з усього, була організована за рахунок самих мелітопольців, тобто за бюджетні кошти. Мешканцям міста, що мають різноманітні політичні симпатії, поза їхньою волею нав’язували лише один політичний проект під назвою «Команда Сергія Мінька». Не дивно, що після такого заходу багато з присутніх ділилися у соцмережах своїми різноманітними враженнями. Так, люди об’єктивно відзначали, що форум був організований із розмахом і на це, вочевидь, пішло багато коштів. Але це й не дивно, бо в розпорядженні чиновників наразі є півтора мільярдний бюджет міста, отже грошей вистачить на будь-які їхні забаганки. Між тим людей обурило те, що використання цієї величезної суми на свій розсуд (мова про бюджет) було представлено нардепом Міньком та його однодумцями, як головна заслуга команди. Тобто чиновники не свої гроші пускали на проекти, від яких  буде користь перш за все для них, а от дійсно проблемні питання, що зачіпають інтереси більшості мелітопольців – безкоштовне харчування дітей  в школах, зниження тарифів на послуги місцевих комунальних установ – можновладці фінансово перекладають на гаманці самих городян. Також подив і негатив у людей викликала сама команда Мінька, яка була презентована зі сцени. Окрім Івана Федорова та самого Сергія Мінька, які неодноразово звинувачувалися у корупції та привласнені бюджетних коштів, у тому числі і рішеннями суду, в одному ряду з ними стояли Христина Євтушенко – молода чиновниця виконкому, яка стала відома завдяки тому, що отримала рішенням виконкому двокімнатну квартиру лише через декілька місяців після початку своєї роботи там, або Ігор Судаков, який свого часу потрапив у так званий маргариновий скандал, бо замість вершкового  масла годував цим продуктом мелітопольських дітей. Чи завідуюча відділом охорони здоров’я Лариса Саприкіна, яка прямо зі сцени спокійно спостерігала, як в умовах всесвітньої пандемії корона вірусу сотні мелітопольців без захисних масок тісняться на трибунах стадіону.

Принаймні, цей форум підтвердив факт того, що команді Сергія Мінька нема діла до проблем чи здоров’я мелітопольців, коли вони вирішують особисті справи. А в даному випадку йде мова про майбутнє цих чиновників – де їм сидіти у найближчі п’ять років – у високих кабінетах, чи за гратами.