Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Україні новий смертельний рекорд, в Мелітополі - плюс 21 хворий за добу

В Україні новий смертельний рекорд, в Мелітополі - плюс 21 хворий за добу

Станом на 16 вересня в Україні виявили 2 958 нових хворих на коронавірус. Від COVID-19 померли 76 осіб - це найбільша кількість смертей за добу з початку епідемії. Всього в країні зареєстровано 162 660 випадків COVID-19, одужали 72 324 українця, померли 3340 пацієнтів

 

За останню добу в Запорізькій області виявлено 90 нових випадків захворювання на COVID-19. Всього в області зареєстровано 2593 лабораторно підтверджених випадків, у т.ч. 242 - серед дітей та 264 - серед медичних працівників. За добу зафіксовано 2 летальних випадки. Так, у Запоріжжі помер чоловік, йому був 81 рік, а в Запорізькому районі чоловік 60-ти років, обидва мали хронічну серцево-судинну патологію. Одужавших за добу в області немає.
У Мелітополі підтверджено 21 новий випадок коронавiрусної інфекції у жителів нашого міста, серед них 3 дітей.
Всього на лікуванні знаходиться 258 мелітопольців з COVID-19 (з них 24 дитини):
- 34 жителя міста лікується в інфекційному стаціонарі,
- 224 хворих, з них 24 дитини - на амбулаторному лікуванні.
Станом на 16 вересня перемогли інфекцію 106 жителів нашого міста, з них 15 дітей.
Всього в місті Мелітополі зареєстровано 369 підтверджених випадків COVID-19.

Відзначимо, що в Мелітополі продовжують закривати на карантин класи в школах. На сьогодні через підтвердження корона вірусу у школярів на дистанційному навчанні знаходяться вже 9 класів різних навчальних закладів міста, закрито дві школи в Мелітопольському районі, а також одна група в медколеджі. Ковід підтвердився також у дошкільника: на самоізоляцію пішли малюки однієї з груп дитсадка № 9.
В ТДАТУ вчора випадки захворювання коронавірусів були виявлені на факультеті агротехнологій і екології. Факультет повністю відправлений на карантин. У вузі провели дезінфекцію навчального корпусу № 5.
 Медики в черговий раз звертаються до всіх з проханням дотримуватися заходів карантину, носити маски, обробляти руки антисептиком. Бережіть себе і будьте здорові!