Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Слуга народу» під питанням?

«Слуга народу» під питанням?

Мелітопольська територіальна виборча комісія відмовила політичній партії «Слуга народу» у реєстрації її кандидатів на місцевих виборах. Голова комісії Ольга Стержантова заявила, що нарахувала 7 помилок у наданих цією політичною силою документах

 

Наприклад – не дотримання гендерних квот у списках  кандидатів у депутати, не надання електронного варіанту документації тощо.  Тому Ольга Стержантова рекомендувала членам комісії проголосувати за те, аби заборонити партії  «Слуга народу» приймати участь у виборах в Мелітополі.

У свою чергу представники «Слуги народу» в комісії звернулися до колег із закликом подумати про дотримання прав громадян, які у разі зняття однієї з найбільш популярних зараз партій з виборчих перегонів не зможуть проголосувати за неї.

У підсумку 13 членів територіальної виборчої комісії проголосували за пропозицію Ольги Стержантової, четверо утримались. Представники політичної партії «Слуга народу» в Мелітополі заявили, що будуть звертатися до суду, аби оскаржити це рішення.