Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Масове захворювання на COVID-19 - підсумок масових заходів в Мелітополі?

Масове захворювання на COVID-19 - підсумок масових заходів в Мелітополі?

Коронавірус в Мелітополі поширюється швидкими темпами. Щодня фіксуються десятки нових випадків. Один за одним на самоізоляцію йдуть класи міських шкіл і навіть цілі навчальні заклади, мова йде про вище училище культури, яке з понеділка закрито на карантин. Зараз в нашому місті на «дистанційку» через коронавiрус перейшли класи в ліцеї № 10, НВК № 16 та в низці шкіл

 

Так, у 14-й школі на корона вірус хворіють 7 вчителів. При цьому одні класи виходять з карантину, інші туди відправляються. І така ситуація  спостерігається по всьому місту. Між тим кандидат на пост міського голови Іван Федоров продовжує проводити зустрічі з городянами, в вузах і школах проходить агітація, представники влади збирають людей, забуваючи про те, що ми знаходимося в «помаранчевій» зоні. А з такими темпами не виключено, що скоро перейдемо і в «червону». Мелітопольці впевнені, що стрімке зростання захворюваності на коронавірус - це підсумок масових заходів, які проводить міська влада на чолі з Мінько і Федоровим. Позаду день фізичної культури і спорту, змагання з футболу, на які з'їхалися команди з різних міст України, форум на стадіоні, де люди були без масок, день міста. Тепер ці заходи відгукуються  на здоров’ї городян. Медики в черговий раз звертаються до мелітопольцiв з проханням уважніше ставитися до свого здоров'я, уникати місць великого скупчення людей, дотримуватися заходів карантину, носити маски та частіше мити руки. Нажаль, напередодні виборів  місцеві чиновники цього не розуміють, тому здоров'я кожного мелітопольця - тільки в їх власних руках.