Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Поліція виявила плантацію коноплі у дворі приватного будинку

Поліція виявила плантацію коноплі у дворі приватного будинку

У Мелітополі співробітники кримінальної поліції виявили посів конопель, прихований в господарчій будівлі. Містянин пристосував господарче приміщення на території свого домоволодіння для вирощування наркомісних рослин. Поліцейські встановили цей факт і вилучили з місця близько сотні рослин роду конопель

 

Відкрито кримінальне провадження.  28 вересня в ході проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК» співробітники відділу кримінальної поліції Мелітопольського відділу поліції у складі групи по боротьбі з наркозлочинністю виявили та ліквідували наркопосів на території приватного домоволодіння по вулиці Курчатова в Мелітополі.

За місцем свого мешкання чоловік 1972 року народження облаштував для вирощування конопель господарчу будівлю. Він провів у приміщення додаткове освітлення і вносив добрива до ґрунту, в якому вирощувалися рослини конопель. Під час санкціонованого обшуку оперативники виявили близько 40 великих кущів конопель і майже 60 стаканчиків із розсадою цієї рослини. Крім цього, поліцейські вилучили наркотичну речовину рослинного походження у висушеному стані вагою понад 100 грам.