Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Чи потрібен Мелітополю ТАКИЙ басейн?

Чи потрібен Мелітополю ТАКИЙ басейн?

В Мелітополі в черговий раз перенесли відкриття водно-спортивного комплексу на вулиці Дорошенка. Басейн, який за задумом чиновників з команди Мінька повинен перед виборами додати їм рейтингу в очах городян, схоже, навпаки стає символом необдуманої розтрати бюджетних коштів, таким собі бенкетом під час чуми

 

Адже на будівництво цього об’єкту вже витрачено з різноманітних джерел понад 100 млн гривень. Більш того, він не зможе повністю  окупити своє утримання, тому за попередніми підрахунками щорічно з міського бюджету на це потрібно буде виділяти приблизно 10 млн гривень. Слід додати, що для більшості городян, за виключенням деяких категорій, басейн буде платним. Тобто  в сухому залишку мелітопольці отримують «золотий» за своєю вартістю водно-спортивний комплекс, побудований у тому числі і за гроші платників податків, вхід в який буде для  тих самих платників податків платним. Плюс щорічно додаткові 10 млн гривень з бюджету будуть йти на його утримання – цієї суми, наприклад, вистачило б, аби забезпечити безкоштовним харчуванням усіх школярів міста, а не тільки молодших класів. Від чого, нагадаємо, Сергій Мінько та його підлеглі свого часу відмовилися. І ось весь цей бенкет за наш з вами рахунок підноситься Федоровим та Мінько як їх велике досягнення.

Між тим, мелітопольцям є з чим порівнювати. Декілька років тому за ініціативи народного депутата України 7-8 скликань Євгена Балицького в місті був реалізований масштабний екологічний проект, який дав місту унікальну зону відпочинку. Мова йде про озеро Горячка, яке до свого відновлення виглядало як смердюча водойма з купою сміття. Спільними зусиллями народного депутата та волонтерів повністю було очищено озеро та прилегла територія, насипаний піщаний пляж, змонтовані  спортивні майданчики, роздягальні, навіси від сонця, проведено  освітлення, висаджений парк. І жодної копійчини на благоустрій озера з бюджету не виділялося. Більш того, городяни мали змогу безкоштовно відпочивати на Горячці, не витрачаючи грошей на поїздки до моря. Проблеми розпочалися лише після того, як Іван Федоров та Сергій Мінько почали вставляти палки в колеса своєму політичному опоненту.  Чиновники зробили так, що доглядати цю зону відпочинку стало досить проблемно, а брати її на баланс міста можновладці відмовились.

І ось тепер Мінько та Федоров нібито дарують городянам басейн за 100 млн гривень, які фактично взяті з кишень мелітопольців. Зважаючи на загальне зубожіння населення і платний вхід, відпочивати там будуть самі чиновники, а для простих людей там  декілька разів на рік будуть влаштовувати  видовища у вигляді змагань з водних видів спорту.