Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Підкуп виборців чи турбота про ветеранів?

Підкуп виборців чи турбота про ветеранів?

Як повідомляє видання «Наші гроші.Запоріжжя» управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради за результатами тендеру 28 вересня в черговий раз уклало угоду з ФОП Петров Олександр Сергійович на постачання продуктових наборів вартістю 1,84 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Прозоро»

 

Набори необхідні для подальшої допомоги в натуральній формі учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни,  учасникам війни, дітям війни періоду Другої світової. Загалом 9300 осіб. Поставка наборів здійснюється безпосередньо до вищевказаних категорій громадян за участі представників замовника у період з 10 до 20 жовтня (тобто напередодні  місцевих виборів, призначених на 25 жовтня).

Кожен набір включає цукор (всі розсипні продукти упаковками по 0,8-1 кг), крупу гречану, макарони, олію, крупу рисову, крупу пшеничну солодку воду (1,5 л), вівсяні пластівці, цукрове печиво (200 грам), фасовані вафлі (70 грам), желейні цукерки (200 грам), печиво затяжне (170 грам), чай чорний (90 грам).

Єдиним конкурентом Петрова на тендері виступила ФОП Мігуля Марина Аркадіївна з дорожчою на кількасот гривень пропозицією і обидва учасника не знижували свої пропозиції під час аукціону. Для Мігулі це перша участь в публічній закупівлі. Більше того, вона прямо в довідці вказала, що не має досвіду виконання аналогічного договору, хоча він необхідний за умовами тендеру. Петров таку довідку подав, де вказав досвід виконання аналогічного договору з Управлінням соцзахисту населення від травня вартістю 1.42 млн гривень.

Можна спрогнозувати, що вручення продуктових наборів, куплених за гроші всіх мелітопольців, буде проходити в рамках піар-акції одного з кандидатів на посаду міського голови Мелітополя.