Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Україні трохи знизилася кількість нових випадків COVID-19, а в області - нi

В Україні трохи знизилася кількість нових випадків COVID-19, а в області - нi

Станом на понеділок, 5 жовтня, в Україні захворіли на коронавірус 3 774 людини. Померли 33 хворих, видужали 1 145 пацієнтів. Таким чином, вперше за 6 днів виявили менше 4 000 випадків. За минулу добу найбільше хворих на коронавірус зафіксували в Харківській, Сумській і Донецькій областях, а також у Києві

 

За останню добу в Запорізькій області зареєстровано 123 нових випадків захворювання на COVID-19. Всього зареєстровано 4630 лабораторно підтверджених випадків, у т.ч. 430 - серед дітей та 430 - серед медичних працівників. За добу летальних випадків не зареєстровано, одужавших також немає.
У Мелітополі підтверджений 1 новий випадок коронавирусной інфекції у жителів нашого міста. Але ще не отримані результати тестів пацієнтів, які здавали біоматеріал для дослідження з 1 жовтня. Всього на лікуванні знаходиться 448 мелітопольців з COVID-19 (з них 33 дитини).
Також в закладах Мелітополя отримують лікування 23 жителя прилеглих районів.
Всього на сьогодні в інфекційній лікарні отримують лікування 87 пацієнтів з Мелітополя, Мелітопольського і Приазовського районів, з них 57 з підтвердженим діагнозом COVID-19, 30 з підозрою на коронавірусну інфекцію.
Станом на 5 жовтня вже одужали 205 жителів нашого міста, з них 28 дітей.
Всього в місті Мелітополі зареєстровано 669 підтверджених випадків коронавiрусної інфекції серед городян, з них 61 дитина.
Нагадуємо: з сьогоднішнього дня, 5 жовтня, Мелітополь продовжує залишатися в "помаранчевій зоні". Дотримуйтесь цих заходів карантину, бережіть себе і своїх близьких!