Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі працюють поліцейські на велосипедах

У Мелітополі працюють поліцейські на велосипедах

У Мелітополі на вулицях з’явилися поліцейські велопатрулі. За порядком у громадських місцях слідкуватимуть шестеро правоохоронців на велосипедах. Презентеція велопатрулів відбулася 2 жовтня по площі Перемоги, де, за збігом обставин, велополіція пройшла бойове хрещення

 

Прямо на центральній площі  троє   хлопців били чоловіка і намагалися посадити його у свою машину. Це помітив співробітник поліції і кинувся на місце події, миттєво зреагував і  велопатруль - за лічені хвилини шестеро правоохоронців оточили машину і затримали зловмисників. З’ясувалося, що правопорушники – жителі Херсонської області віком 25-26 років. Вони намагалися  викрасти мешканця Дніпра, 1977 року народження, який знаходився в Мелітополі у службових справах. Ведеться слідство. 

Велопатруль у Мелітополі  створений за грантові кошти. Працюватиме у теплий період року – з 1 квітня по 30 жовтня.  На велосипедах поліцейські зможуть патрулювати місця, де на машині проїхати складно – на площі Перемоги, у парках, скверах, на громадських заходах.