Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Свої» продовжують розігрувати десятки мільйонів гривень на тендерах

«Свої» продовжують розігрувати десятки мільйонів гривень на тендерах

Пов’язані з Міньком та Федоровим фірми продовжують вигравати отримувати підряди на десятки мільйонів гривень. Так, управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради угодою від 30 вересня замовило ТОВ “АБЗ промбуд” поточний ремонт тротуарів, внутрішньоквартальних та прибудинкових доріг вартістю майже 35 млн гривень. Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Прозоро»

Переможець має до кінця 2020 року замінити бордюри, асфальтно-бетонне покриття, відбійники, вкласти плитку на тротуарах. Водночас, перелік конкретних вулиць у документації не вказується.
Єдиним конкурентом ТОВ “АБЗ промбуд” на тендері було ТОВ “Перша спеціалізована будівельна компанія” з дорожчою на 19 тис. грн пропозицією. Обидві фірми під час аукціону свої ціни не зменшували.
Як повідомляло раніше видання «Наші гроші.Запоріжжя» ТОВ “АБЗ промбуд” належить Ользі Гудзь, керівник – Сергій  Колос. Останній разом з оточенням нардепа Сергія Мінька та першого заступника голови Запорізької ОДА Івана Федорова співволодіє ПП “Візіт-М”. “Візіт-М” минулого року орендувало потужності мелітопольського комунального асфальтобетонного заводу.
Найчастіше ТОВ “АБЗ промбуд” зустрічалось на тендерах саме з ТОВ “Перша спеціалізована будівельна компанія” – 45 разів.
Цього року ці фірми вже розіграли тендер вартістю 40 мільйонів на ці ж роботи, минулого року – ще два – на 100 мільйонів.
Окрім цього, пов’язане з “АБЗ промбуд” – ПП “АБЗ” – отримало ще 56 млн грн на аналогічні  роботи.