Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітополь попрощався зі своїми «соколятами»

Мелітополь попрощався зі своїми «соколятами»

Сьогодні в будинку офіцерів у авіа містечку відбулося прощання мелітопольців з двома нашими земляками - загиблими під час авіакатастрофи у Харківській області курсантами

 

Прізвища Олександра Скочкова та Євгена Скоробогатька тепер назавжди вписані  в трагічний літопис Мелітополя та Терпіння, звідки останній був родом. Молоді хлопці віддали улюбленій, важливій для Батьківщини і небезпечній  справі своє життя. Остаточні висновки щодо цієї авіатрощі ще не оприлюднені, але рідним загиблих від того, що знайдуть причину катастрофи та назвуть винних, легше не буде – вони втратили своїх синів, братів, племінників.  Сотні городян прийшли підтримати родини навічно молодих авіаторів  у їх горі. Серед присутніх були і прості мелітопольці, і колеги загиблих.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня  біля міста Чугуїв розбився літак Ан-26 військової частини А 4104. На борту знаходилися військові льотчики і курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Тоді на борту перебували 27 осіб. Вижив тільки один курсант. Аби розпізнати, кому належали тіла загиблих, медикам довелося навіть проводити експертизу ДНК.