Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Лякаючі цифри: в Україні нові рекорди по COVID-19

Лякаючі цифри: в Україні нові рекорди по COVID-19

В Україні за останню добу виявили майже 5 400 нових випадків коронавірусу. Це новий рекорд за числом тих, що заразилися з початку епідемії. Померли за добу 93 українця, це також рекордний показник. Вилікувати від COVID-19 вдалося 2263 хворих

 

За останню добу в Запорізькій області зареєстровано 145 нових випадків захворювання на COVID-19. Всього станом на 8 жовтня маємо 5007 лабораторно підтверджених випадків. За добу зареєстровано 6 смертей від COVID-19: чотири - в Запоріжжі і по одному випадку у Вільнянському та Пологівському районах. Усього в нашій області зареєстровано 80 летальних випадків від коронавiрусу. Більшість померлих - це люди похилого віку, які відносилися до групи ризику.
За 3-4 жовтня підтверджено 29 нових випадків коронавiрусної інфекції у жителів Мелітополя. Усього на лікуванні знаходиться 531 мелітополець з COVID-19 (з них 32 дитини): 492 хворих, з них 32 дитини - на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря, 39 жителів міста лікується в інфекційному стаціонарі.
Всього на сьогодні в інфекційній лікарні отримують лікування 86 пацієнтів з Мелітополя, Мелітопольського і Приазовського районів, з них 51 з підтвердженим діагнозом COVID-19, 35 з підозрою на коронавірус. Одужали за добу 3 мелітопольця.
Як бачимо, статистика в нашому регіоні і в цілому по країні невтішна. Тому продовжуйте дотримуватися заходів карантину і будьте здорові!