Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Пішов з життя Почесний громадянин Мелітополя Анатолій Савьолов

Пішов з життя Почесний громадянин Мелітополя Анатолій Савьолов

10 жовтня пішов з життя Почесний громадянин Мелітополя, голова Ради старійшин міста, вчений Анатолій Савьолов. Вiн був успішний директором найбільшого в Європі заводу точного машинобудування, засновником цілого міського житлового масиву Новий Мелітополь. Анатолій Борисович народився в Дніпропетровській області

 

Свою трудову діяльність розпочав в 1957 році на Мелітопольському моторному заводі. Потім працював на Мелітопольському заводi тракторних гідроагрегатів, де пройшов трудовий шлях від контролера до генерального директора.
У 2010 році Вченою радою університету «Україна» Анатолію Борисовичу було присвоєно звання почесного професора. Довгий час був депутатом Мелітопольської міської ради. У 2006 році йому було присвоєно звання
 «Почесного громадянина Мелітополя». Кілька років був генеральним директором корпорації промислових підприємств міста і головою ради директорів Мелітополя. У 2005 році обраний головою Ради старійшин Мелітополя.
Прощання з Анатолієм Савьоловим відбудеться завтра, 13 жовтня, з одинадцятої до дванадцятої години біля Управління Пенсійного фонду. Телекомпанія «МТВ-плюс» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Анатолія Савьолова.