Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Сміттєве» сусідство

«Сміттєве» сусідство

Мешканці будинку №38, який розташований на вулиці Шмідта, почувають себе так, ніби живуть на смітнику. Місцева влада, аби комунальному транспорту було зручніше забирати сміття з контейнерів, у багатьох районах міста змінила їх дислокацію, винісши останні на узбіччя доріг

 

Між тим, чиновники перейнявшись проблемами комунальників, не подумали про простих мелітопольців. Після перестановки подекуди сміттєві баки стали заважати мешканцям багатоповерхівок нормально відпочивати у своїх квартирах. Так, наприклад, контейнери, які винесли на узбіччя проїзної части вулиці Дорошенка, тепер розташовуються майже під вікнами будинку №38 на вулиці Шмідта. Люди кажуть, що вони через сморід та постійний гуркіт від сміття, що викидають, просто не можуть відкрити вікна у своїх оселях.

Слід зазначити, що мешканці цього будинку не сиділи, склавши руки, а намагалися вирішити проблему, що їх турбує. Так, було зібрано більше ніж півсотні підписів під зверненням до чиновників перенести сміттєві контейнери. Але заступник міського голови Олександр Щербаков  у своїй письмовій відповіді написав, що це є недоцільним.

Тепер мелітопольці звернулися по допомогу до депутата міської ради від «Опозиційного блоку» Галини Данильченко.

Вона пообіцяла розібратися з цим питанням якнайшвидше.