Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Кількість хворих на коронавірус зростає

Кількість хворих на коронавірус зростає

У Мелітополі, як і по всій Україні, зростає кількість хворих на корона вірус. За результатами досліджень 10-11 жовтня у Мелітополі підтверджено 35 нових випадків коронавірусної інфекці, серед хворих 1 дитина

 

Усього на лікуванні знаходиться 659 мелітопольців з COVID-19 (з них 35 дітей),  48 мешканців міста  лікується в інфекційному стаціонарі, усі інші лікуються вдома під наглядом сімейного лікаря. Всього на сьогодні в Інфекційній лікарні отримують лікування 98 пацієнтів  з Мелітополя, Мелітопольського та Приазовського районів, з них 54 з підтвердженим діагнозом COVID-19, 44 з підозрою на коронавірусну інфекцію.  Одужали за добу 4 містян. Всього в місті Мелітополі на 15 жовтня  зареєстровано 933 підтверджених випадків коронавірусної інфекції серед городян, з них 66 дітей. Як повідомляють у міському відділі освіти, наразі лабораторно підтверджено корона вірус у 35 педпрацівників, і 177 вчителів та вихователів міста перебувають на лікарняному через ГРВІ.

За останню добу в Запорізькій області зареєстровано 112 нових випадків COVID-19.  За добу зареєстровано 7 летальних випадків, одужавших немає.

В Україні за добу зафіксовано 5 062 нові випадки.  Адаптивний карантин в Україні продовжений до 31 грудня.