Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Басейн за наші з вами гроші

Басейн за наші з вами гроші

Водно-спортивний комплекс на вулиці Петра Дорошенка офіційно нібито вже відкритий, але питань щодо його подальшого функціонування від цього менше не стало

 

На своєму останньому брифінгу  заступник міського голови Ірина Рудакова заявила, що для мелітопольців ціна за те, аби поплавати в басейні буде навіть меншою, ніж в інших містах. Нагадаємо, до цього чиновники наголошували, що водно-спортивний комплекс – організація неприбуткова, яка буде сама себе утримувати. На це щорічно їй потрібно заробляти не менше 13 млн гривень. Тоді у одному з наших сюжетів  за допомогою простого математичного  обчислення ми зробили висновок, що за вищенаведених умов (самоокупність та 13 млн гривень на рік) ціна квитка повинна становити від 500 до 1000 гривень.  Якщо ж ціна буде меншою, значить гроші на утримання басейну планується брати з бюджету і він не здатен заробити на своє функціонування. Тобто чиновники з самого почату казали неправду. І ось Ірина Рудакова фактично підтвердила цю думку, лише позначивши контури ціни за вхід у водно-спортивний комплекс.  Якщо ж більш детально розшифрувати слова чиновниці, то виходить, що на утримання басейну щорічно з міського бюджету будуть направляти мільйони гривень. простою мовою – кожен мелітополец буде утримувати басейн, навіть якщо він його і в очі не бачив. Припустимо, користуватися цією спорудою будуть лише 5 відсотків населення, але оплачувати його роботу через податки повинні всі 100 відсотків городян. Повторюється ситуація з муніципальним телебаченням, яке утримується за бюджетні кошти. Працівники цього ЗМІ вихваляють лише нардепа Сергія Мінька та його оточення, забуваючи, що мелітопольці мають різні політичні симпатії. Але всі  городяни, не зважаючи на їх вподобання, вимушені оплачувати утримання цієї організації.

Ну й насамкінець  – як ми і прогнозували, користуватися водно-спортивним комплексом мелітопольці зможуть не раніше листопада. Це підтвердила Ірина Рудакова. Тобто офіційне відкриття було лише для того, аби пропіарити перед виборами членів команди Сергія Мінька та особисто Івана Федорова. Насправді ж комплекс ще не готовий прийняти людей. Прогнозуємо, що основні неприємні сюрпризи мелітопольців чекають після дня голосування, коли можновладцям  вже не потрібно буде задобрювати виборців.