Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Жадоба до влади

Жадоба до влади

На минулому тижні Кабінет Міністрів України, зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації, прийняв рішення про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на дистанційну форму навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків

 

Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні уряду. Зокрема, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, а також вищої освіти повинні перейти з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року на дистанційне навчання, з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків.

Слід зазначити, що більшість ВИШів країни дотримались постанови зверху та, зважаючи на небезпеку здоров’ю студентів і викладачів, припинили традиційне навчання у аудиторіях. Але в мелітопольському ТДАТУ вирішили інакше. Там анонсували втілення у життя змішаної форми навчання – лекції будуть проводити дистанційно, а ось лабораторні та практичні заняття – в аудиторіях. Зрозуміло, що у такому випадку всі студенти повинні знаходитись в Мелітополі.

Пояснюється все дуже просто – ректор цього ВИШу, соратник нардепа Сергія Мінька  Володимир Кюрчев йде на виборі від однієї з політичних сил. Основний його електорат – це студенти, які за відкріпними талонами під пильним наглядом проголосують так, як треба. Якщо ж вони пороз’їжджаються по своїх домівках, то й голосувати за вузівське начальство не будуть. До того ж Володимир Кюрчев в умовах карантину залишається без безкоштовної робочої сили – студентів – які будуть ходити по вулицях чи стояти у наметах і агітувати за нього та політичну силу, яку він представляє. Нам вдалося сьогодні записати відео з групою молодих людей, які не приховували, що є студентами і їх на період передвиборчої діяльності звільнили від занять.

Ну і на завершення зовсім вже цікавий факт – в ТДАТУ на сьогодні  вже виявлено з десяток осіб з підтвердженим діагнозом – корнавірус. Більш того, на COVID-19 зараз хворіє і сам Володимир Кюрчев. Причому перебуває він у інфекційному стаціонарі, а значить хвороба протікає досить тяжко. І ось відчуваючи на собі всі болісні етапи корона вірусного періоду, Володимир Кюрчев не відпустив студентів по домівках, а змушує їх і далі колективно навчатися і працювати на його політичну компанію. Це перш за все говорить про моральну складову цього кандидата в депутати Запорізької обласної ради.