Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Олександр Семенюта: Рак грудей – не вирок, але чим раніше його виявити, тим успішніше буде результат

Олександр Семенюта: Рак грудей – не вирок, але чим раніше його виявити, тим успішніше буде результат

20 жовтня відзначається Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози. Це – найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку в Україні рак грудей виявляють у 15 тисяч жінок, і 7-8 тисяч з них, на жаль, помирають. Помирають найчастіше через те, що звернулися до лікаря надто пізно. Деякі жінки не йдуть у лікарню через страх, деякі вважають, що обстеження дорого коштує, але у результаті виявляється , що профілактика обходиться значно дешевше, ніж лікування

 

Щоб виявити рак грудей на ранній стадії, слід регулярно проходити обстеження  - щомісяця самостійно досліджувати груди, та раз на рік відвідувати жіночого лікаря, який, окрім усього іншого, перевірить і гормональний фон пацієнтки. У медичному центрі «Авіценна»  - комплексний підхід до діагностики.

Серед інших факторів ризику – надмірна вага, вживання алкоголю, куріння, стреси, деякі види мастопатії, гормональні розлади.   Сучасні методи лікування раку грудей – максимально бережні, у переважній більшості – не потребують видалення молочних залоз. Лікуватися можна у Мелітополі, у онкодиспансері, або, за вибором пацієнтки, її можуть направити на лікування до сучасного мамо логічного центру клініки Лісод.

 Повне комплексне обстеження жіночого здоров’я можна пройти у медичному центрі Авіценна, де є сучасне обладнання,  лабораторія, а найголовніше – досвідчені фахівці. М.Мелітополь, вул. Брив-ла-Гайярд, 12/1. Звертайтеся до центру «Авіценна» та будьте здорові!

 Тел. 097-37-999-88