Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Пам’яті Ади Бабенко – педагога з великої літери

Пам’яті Ади Бабенко – педагога з великої літери

26 жовтня мало б виповнитися 90 років Аді Бабенко – відомому мелітопольському педагогу та керівнику. Вона була засновницею і першою завідуючою дитячого садка №99 «Зірочка» Придніпровської залізниці, керувала ним понад 30 років. У 2016 році Ада Бабенко пішла з життя, але пам'ять про неї живе, бо вона лишила помітний слід у історії Мелітополі та у серцях кількох поколінь своїх вихованців, а їх – кілька тисяч

 

До 90 річчя Ади Григорівни її син Геннадій Бабенко написав та видав книгу «Гори, гори, моя «Зірочко», у якій розповідається про життя Ади Григорівни,  історію дитячого садка «Зірочка» та успіхи його колективу. Відкритий у 1970 році дитсадок «Зірочка» став одним з кращих та зразкових  не тільки у Мелітополі, а й  у регіоні. Ада Бабенко вважала, що формування особистості дитини починається з раннього віку, і тому вона прагнула створити усі умови для гармонійного розвитку дітей та виявлення їх здібностей і талантів. У «Зірочці» був створений справжній дитячий оазис – з новими меблями, іграшками, повноцінним харчуванням, створена перша логопедична група,  дітей постійно возили на екскурсії. Девізом Ади Григорівни та педколективу була фраза «Запалити вогонь в душі дитини» та зробити її щасливою і з цим вони відмінно справлялися.  Батькам Ада Бабенко радила більше часу приділяти своїм дітям.

Усі, хто знав Аду Бабенко, запам’ятали її як енергійного керівника-новатора,  доброго і чуйного педагога,  інтелігентну та красиву жінку. Зараз їй присвячено книги, статті в журналах, вірші та навіть пісня.