Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Нові технології в тваринництві: в селі Веселе відкрили домашню ферму

Нові технології в тваринництві: в селі Веселе відкрили домашню ферму

Останнім часом Україна почала втрачати свою колишню славу аграрної та тваринницької країни. Тенденція останніх років така, що села потроху порожніють, молодь їде за кордон в пошуках кращого життя

 

Однак жителі нашого регіону, зокрема села Веселе, навпаки намагаються відроджувати і упорядковувати своє село. Місцеві жителі кажуть, що майбутнє України саме за селами, адже наш народ звик споконвіку жити ближче до землі, для цього у нас є і родючий чорнозем і працьовиті люди. Село Веселе живе, процвітає і впорядковує інфраструктуру. У селі мешкають понад п'ятисот людей, тут є комунальне підприємство «Таврія», яке забезпечує подачу води, відділення зв'язку, магазини, чудова школа, затишний дитячий сад, в якому працюють дві групи і який відвідують майже тридцять дітей. У селі працює фельдшерський пункт, де є все необхідне для надання первинної  медичної допомоги. Більшість мешканців села займається сільським господарством і мають земельні паї. Саме тому справжнім святом для всіх місцевих жителів стало відкриття домашньої ферми на території приватного  подвір'я родини Грабчак, Володимира і Ольги. Подружжя виховує сина Руслана і впевнене в тому, що він продовжить їх справу і теж буде займатися розведенням великої рогатої худоби. Честь перерізати стрічку випала саме представникам підростаючого покоління.
Молочна ферма облаштована за канадською технологією, оснащена сучасними апаратами для доїння корів, на фермі є клімат-контроль, вентиляція приміщення. Все це зроблено для зручності утримання великої рогатої худоби і для спрощення роботи сільських жителів.
Уже в грудні цього року в селі Веселе відкриється ще одна ферма, зараз там йдуть будівельні роботи.
За словами місцевих жителів вони готові працювати на благо рідного села, своє майбутнє вони бачать саме тут.
З нагоди відкриття домашньої молочної ферми в селі пройшов святковий концерт. Гостинні, активні, веселі мешканці села кажуть, що так вони проводять всі заходи ... з музикою, піснями, танцями.