Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Масовий захід, рух перекрито: після спортивних змагань Мелітополь перейде до "червоної" зони?

Масовий захід, рух перекрито: після спортивних змагань Мелітополь перейде до "червоної" зони?

У Мелітополі протягом трьох днів, 22, 23 і 24 жовтня, проходять черговий спортивний захід: Всеукраїнські змагання з триатлону та чемпіонат міста з дуатлону. До нас приїхали спортсмени з семи областей України. Учасниками змагань з триатлону стали представники Дніпра, Житомира, Черкас, Одеси, Полтави, Запоріжжя та Донецької області

 

Атлети змагаються в запливі, велогонці та бігу. Наскільки виправдане проведення таких масштабних змагань в розпал коронавирусной епідемії - кожен може відповісти на це питання сам. Варто лише зазначити, що другий день поспіль в Запорізькій області рекорди за кількістю нових хворих – вчора більше 300, сьогодні більше 400 осіб. В Мелітополі цифри також лякають - по кілька десятків нових хворих щодня. У той час, коли слід відмовитися від будь-яких масових заходів, міська влада разом з Мінько і Федоровим, їх навпаки проводить. Мелітопольці також обурені тим фактом, що через проведення змагань, 23 і 24 жовтня рух автотранспорту в місті паралізований: перекритий центр Мелітополя, машини їдуть в об'їзд, створюючи пробки. Городяни дивуються - навіщо перекривати проспект, коли в Мелітополі є чудовий стадіон, в який вкладені величезні гроші, чому змагання влада не проводить там? За всіма показниками Мелітополь наближається до "червоної" карантинній зоні, а влада все святкує і збирає натовпи людей. Хто відповість за переповнені лікарні? Зараз час піару, попереду вибори ... а потім, хоч трава не рости.