Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Голосуй чесно!

Голосуй чесно!

25 жовтня мелітопольці та мешканці об’єднаного Мелітопольського району будуть обирати місцеву владу, тобто голів населених пунктів та депутатів рад різних рівнів за виключенням Верховної Ради України

 

Що слід пам’ятати виборцю в цей день.

По-перше, Україна саме цього дня – о четвертій ранку переходить на зимовий час, тому треба врахувати цей момент, особливо тим, хто звик голосувати або рано вранці або ближче до закриття виборчих дільниць.

По-друге, голосування буде проходити під час епідемії на короавірус, тому будуть свої особливості. Виборці повинні перебувати на дільницях в масках та зі своїми ручками, аби заповнити бюлетені.  Через різноманітні карантинні заходи процес волевиявлення буде більш тривалим, тому треба набратися терпіння і бути  готовим стояти в черзі для того, щоб проголосувати. 

По-третє, голосуйте чесно і не піддавайтеся на тиск з боку окремих осіб – керівників своїх підприємств, чиновників тощо. Особливо це стосується працівників бюджетної сфери, яких намагаються схилити до того, аби вони віддавали свої голоси лише за провладних кандидатів та провладні партії в Мелітополі. Пам’ятайте, ніхто і ніяким чином не зможе відстежити конкретно ваше голосування. Будуть лише загальні підсумкові цифри дільниці, де ви голосували. Тому, аби не нашкодити собі в майбутньому, погоджуйтесь з керівництвом о стосується волевиявлення, але у кабінці під час голосування ставте позначку або цифру лише там, де саме ви і лише ви вважаєте за потрібне. Якщо ж від вас будуть вимагати від фото або відео підтвердження того, як саме ви голосували – пам’ятайте – це потягне за собою кримінальну відповідальність. Причому як для того, хто змусив це робити, так і для того, хто піддався на цю провокацію. Найкраще в цьому випадку повідомити в поліцію.

І наостанок, ми сподіваємося, що співробітники поліції, члени дільничних виборчих комісій та територіальної виборчої комісії будуть чесно, згідно чинного законодавства виконувати свою роботу. Навіть попри те, що комусь дуже хочется перемогти в першому турі. Ми сподіваємося, що в Мелітополі та Мелітопольському районі не повториться ганебна ситуація минулорічних виборів, коли у Вознесенці на камеру чітко були зафіксовані факти фальсифікації виборів, які до цього моменту не отримали відповідної оцінки з боку правоохоронної та судової системи.