Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Розплата за громадянську позицію?

Розплата за громадянську позицію?

В Мелітополі виник конфлікт між мешканцями багатоповерхівки та компанії, що її обслуговує. Між тим люди впевнені, в основі цього непорозуміння – їх активна громадянська позиція, яка дратує місцеву владу

 

Відома в місті активістка Данута Шестопалова розповідає, що влітку цього року працівники компанії «Аквібуд» нібито за борги відключили її квартиру від електрики, хоча це не входить до їх компетенції і до того ж такі дії можна здійснювати лише після відповідної постанови суду. Лише через півтора місяці у присутності правоохоронців жінці таки відновили електропостачання в її оселю. Але на цьому неприємності для мешканки Мелітополя не закінчилися. Вже восени Дануті знов довелося мати справу з представникуами «Аквібуду», яких вона викликала. аби вони пробили їй каналізацію в стояку. Не пройшло і декількох днів після такої роботи, як квартиру та під’їзд затопило нечистотами.

Безкінечні звернення жінки до «Аквібуду» та у виконком, який повинен контролювати роботу обслуговуючих компаній, ні до чого конкретного не призвели. Ніхто навіть не намагався вибачитись за пошкоджене майно. Не кажучи вже про відшкодування матеріальних збитків. Данута Шестопалова впевнена – все це відбулося не просто так, а через її активну громадянську політичну позицію, яка не подобається нинішньому керівництву Мелітополя. Бо тільки-но вона стала кандидатом у депутати від пропрезидентської партії, на неї посипалися неприємності.

Між тим, Данута Шестопалова збирається відстоювати свої права – вона вже написала заяву в поліцію і збирається так само звернутися до СБУ. Чи допоможе це жінці в Мелітополі – питання відкрите.