Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Нардеп Крейденко не вірить у фартовість двох «дорожніх» фірм

Нардеп Крейденко не вірить у фартовість двох «дорожніх» фірм

Народний депутат України Володимир Крейденко звернувся до СБУ та ДБР аби вони надали свою оцінку діяльності двох відомих в Мелітополі підприємств – ТОВ «АБЗ Промбуд» та ПП «АБЗ»

 

Нагадаємо, ці фірми, які за останні роки виграли підрядів у нашому місті більш ніж на мільярд гривень пов’язують з нардепом Сергієм Міньком та нещодавно обраним міським головою Іваном Федоровим. Зокрема, власне розслідування з цього приводу проводило видання «Наші гроші.Запоріжжя». Такий дивний збіг обставин –  близькість до чиновників – кількість підрядів, повинен був привернути увагу правоохоронців. Щодо діяльності вищезазначених  підприємств у різні роки навіть  відкрили декілька кримінальних проваджень, які втім ні до чого не призвели. Володимир Крейденко вважає, що на місцевому рівні справи спеціально гальмуються, тому він звернувся напряму до голови СБУ Баканову та в.о. директора ДБР Сухочову. І далі цитата.
 Також Володимир Крейденко наводить в якості прикладів чотири кримінальні провадження, в яких фігурують ТОВ «АБЗ Промбуд» та ПП «АБЗ». І зазначає, що по цим справам майже нічого не робиться – експертизи не призначені, збитки не встановлені, розслідування гальмується. На завершення нардеп просить доручити фахівцям Генеральної прокуратури України витребувати та вивчити дійсний стан розслідування кримінальних проваджень, зобов’язати процесуальних керівників підготувати конкретні доручення із зазначенням чітких термінів виконання щодо проведення слідчих та процесуальних дій, спрямованих на встановлення розпорядників бюджетних коштів, обставин проведення закупівель та системних перемог у тендерах однієї комерційної структури, зв’язку керівництва підприємства з посадовими особами в Мелітополі тощо.