Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Запорізькій області призначили нових керівників поліції

В Запорізькій області призначили нових керівників поліції

11 січня, начальник ГУНП в Запорізькій області Микола Лушпієнко представив особовому складу Мелітопольського районного управління поліції керівника - полковника поліції Михайла Сандросяна

 

Очільник поліції області побажав новопризначеному керівнику наснаги в роботі, професійних успіхів у забезпеченні належного рівня правопорядку на території обслуговування та покращення результатів роботи з розкриття та розслідування злочинів.

У свою чергу, Михайло Сандросян подякував за надану довіру і запевнив, що й надалі готовий виконувати поставлені завдання щодо протидії злочинності на ввіреній території, та співпрацювати з місцевою владою в інтересах безпеки та правопорядку.

А ось колишній керівник мелітопольських правоохоронців Володимир Бондаренко цього ж дня очолив  Василівське районне управління поліції. Особовому складу його представив заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Сергій Терещенко. 

 Також 11 січня  заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Руслан Невожай представив особовому складу Пологівського районного відділу поліції їхнього нового керівника - полковника поліції Олега Смирнова.