Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Після нинішнього локдауну настане адаптивний карантин

Після нинішнього локдауну настане адаптивний карантин

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов після закінчення січневого локдауну планує перейти до адаптивного карантину

 

Начальник МОЗ заявив, що  в країні на сьогодні загальний карантин встановлений до 28 лютого з певним періодом посилених обмежень від 8 до 24 січня. Починаючи від 25 січня буде карантин з іншими обмеженнями, з іншим режимом. Це так званий адаптивний карантин, коли залежно від епідеміологічної ситуації, визначають той чи інший рівень обмежень.

Степанов пояснив, що карантинні обмеження, які діють до 24 січня, припиняти не будуть. Але й подовжувати після цієї дати жорсткі заборони не планують.

Міністр наголосив, що у такому режимі, який діє до 24 січня, подовжувати далі немає думки.

Але локдаун може бути повторений, якщо "буде надкритична ситуація". І далі цитата.

"Якщо буде різке зростання захворюваності на коронавірус. Йдеться про можливості медичної системи. Якщо ми прив'язуємося до кількості, то це близько 30 тисяч хворих. Утім, це і кількість госпіталізованих, і кількість важких пацієнтів, і зростання - з якою швидкістю воно відбувається". Кінець цитати.

Максим Степанов пояснив, що логіка нинішнього локдауну - це зменшення контактів після новорічних і різдв'яних свят, коли потенційно відбулося масове інфікування людей.