Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Квартирна благодійність для незаможних чиновників

Квартирна благодійність для незаможних чиновників

Сьогодні, 14 січня відбулося чергове засідання виконкому. На старий новий рік чиновники вирішили покласти під ялинку коштовний подарунок своєму колезі - начальнику мелітопольського відділу благоустрою та екології Олексію Громико

 

Члени виконкому проголосували за те, аби виключити зі списку службового житла виконавчого комітету Мелітопольської міської ради однокімнатну квартиру загальною площею 37,3 м2, в якій проживає Громико Олексій Сергійович. Саме цю квартиру 20 серпня минулого року надали молодому чиновнику в статусі службової. За законом він не міг її приватизувати, тому члени виконкому виключили приміщення зі списку службового житла і таким чином дали зелене світло на те, аби вона стала власністю Олексія Громико. Все б нічого, але цей чиновник вже володіє квартирою у майже 50 квадратних метрів, що зазначено в його електронній декларації. Тому надання йому ще одного житлового приміщення виглядає знущанням над тисячами мелітопольців, які стоять в черзі на власне житло.  

Доречі, згідно ПОЛОЖЕННЮ про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними, надання службових приміщень працівникам, вже забезпеченим житлом, допускається у тих випадках, якщо жилі   приміщення,   у   яких   проживають   працівники, розташовані  на  такій  відстані  від   місця   їх   роботи,   яка
унеможливлює  виконання  ними  службових  обов'язків. Для досить невеликої території Мелітополя, який на авто, що теж є у власності Олексія Громико, можна проїхати з одного кінця в іншій за 15 хвилин, використання цього положення, погодьтесь, зовсім не актуальне.

Тому досить гумористично  звучить і другий пункт житлового питання, проголосованого членами виконкому , а саме зняти з квартирного обліку Громику Олексія Сергійовича, як забезпеченого житловою площею за нормою.

Радує, що чиновники порахували, що їх колезі вистачить для власних потреб лише двох квартир, а не, припустимо, трьох чи чотирьох.  

Доречі, це вже вдруге, коли члени виконкому мали б забезпечити Олексія Громико житлом. Саме це питання, по цій квартирі  виносилося напередодні місцевих виборів, 1 жовтня 2020 року, але чи то чиновники вирішили не дратувати виборців і відклали його на майбутнє, чи то щось пішло не в правовому руслі, але житлове питання знову вилізло на поверхню вже в новому 2021 році.