Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Ціна на газ знижена, чим відповідять на це мелітопольські чиновники?

Ціна на газ знижена, чим відповідять на це мелітопольські чиновники?

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому позачерговому засіданні ухвалив рішення про встановлення граничної ціни на газ для населення. В уряді кажуть, що тепер середня платіжка буде коштувати на 500 гривень менше, ніж у 2018-2019 роках

 

Так, за словами прем'єра Дениса Шмигаля, з наступного місяця ціна на газ для споживачів не зможе перевищувати 6,99 грн за куб. м.

Зазначимо, що відповідне рішення Кабміну діятиме тимчасово до кінця карантину, або до завершення опалювального сезону.

Крім цього в ході засідання Кабміну Шмигаль уточнив, що споживачі, які підписали контракти на постачання газу за ціною, яка менше 6,99 грн за куб. м, будуть продовжувати платити за блакитне паливо за тією ж ціною.

Нагадаємо, міський голова Мелітополя Іван Федоров на останній сесії пообіцяв депутату від Опозиційного блоку Олегу Бандуріну відразу після зниження ціни на газ переглянути і тарифи на тепло. Бо, за його словами, саме ціна на газ становить 80 відсотків вартості теплового тарифу. Тож населення міста з нетерпінням чекає, коли місцеві чиновники дотримуються свого слова і суттєво знизять вартість опалення.