Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Льодова арена в Мелітополі – міф чи реальність?

Льодова арена в Мелітополі – міф чи реальність?

Мелітопольська влада хоче реалізувати в місті ще один масштабний проект – побудувати стаціонарну льодову арену. За нашою інформацією над розробкою цього об’єкту вже працюють спеціалісти. Попередня вартість будівництва – 75 млн гривень. Скоріш за все розташовуватися арена буде там, де зараз функціонує тимчасовий каток – у парку імені Горького

 

Нагадаємо, Іван Федоров, ставши міським головою, пообіцяв мелітопольцям декілька сюрпризів. Схоже, льодова арена – один з таких подарунків, який, щоправда, буде реалізований за гроші самих же городян. Чи є цей об’єкт в найближчий час найбільш нагальним для   Мелітополя – велике питання. Під час економічної кризи, корона вірусної епідемії чиновники в першу чергу повинні витрачати гроші не на спортивно-розважальну, а на соціальну сферу. Якщо мова йде про 75 млн гривень – то цієї суми вистачить, аби, наприклад, в повній мірі запезбечувати в Мелітополі безкоштовними ліками всіх важкохворих на корона вірусну інфекцію, або закупити декілька пасажирських автобусів з соціальними цінами на проїзд, або не підвищувати вартість опалення для населення, натомість датувати частину витрат ТОВ «Тепло-Мелітополь» з міського бюджету.

Адже необхідність витрачання шалених коштів, аби у місті був побудований ще один грандіозний проект - басейн, і зараз викликає багато дискусій. Хоча влада обіцяла зробити вхід до водно-спортивного комплексу доступним за своєю ціновою політикою, за фактом ціна квитка стала однією з найдорожчих серед аналогічних об’єктів у інших містах України. Чи не буде так само  і з поки що віртуальною льодовою ареною?