Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ За тиждень до поліції 814 звернень

За тиждень до поліції 814 звернень

За минулий тиждень до Мелітопольського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло 814 заяв і повідомлень про кримінальні події та адміністративні правопорушення

 

За тиждень було скоєно  71 кримінальний злочин.  Серед них одне пограбування (розкрито), 35 крадіжок майна, 8 фактів щодо шахрайських дій, 5 фактів легких тілесних ушкоджень та 8 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.
Всього протягом минулого тижня працівники поліції розкрили 25 кримінальних правопорушень, за адміністративні правопорушення відносно 515 осіб складено протоколи або винесено постанови.
Поліцейськими складено 20 адмінпротоколів відносно водіїв, які керували транспортними засобами, перебуваючи у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Впродовж тижня працівники поліції проводили превентивну роботу по збереженню громадського порядку і запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території області. Відносно 81 громадян поліцейські винесли постанови  адміністративні правопорушення на місці. Правопорушники будуть повинні сплатити штраф у розмірі 170 гривень.
 
І вже на цьому тижні, 18 січня,  поліцейські Мелітопольського райуправління поліції склали адмінпротоколи щодо чотирьох громадян, які знаходились в громадських будівлях без засобів індивідуального захисту і  відмовлялись виконувати карантинні вимоги. Порушникам доведеться сплатити по 170 гривень штрафу.